Nowa strona

Drodzy Parafianie, podajemy do informacji, że nowa strona jest w trakcie budowy.
Niektóre najnowsze artykuły zostaną dodane właśnie na nią, jednak takie informacje jak intencje Mszy Świętych oraz Ogłoszenia Parafialne, wciąż będą zamieszczane tutaj.
Tutaj znajduje się link do nowej witryny: Nowa strona

Kolęda na ten tydzień

Poniedziałek 8 stycznia 2018 roku

9:00 Stawiska od P. Gucwa w dół

14:30 Stawiska od. P. Szurkiewicz w górę

15:30 Nagórze II od P. Wszołek od Rzepiennika

15:30 Nagórze II od P. Piątek do spotkania

9:00 Sitnica za rzeką od P. Drożdżów do P. Firlit

9:00 Babieniec - tradycyjnie

15:00 Padoły z rodzinami Pabis, Wszołek, Macior, Makowiec

Czwartek

9:00 Bugaj od Ptak-Wacławik, Wysocki, Kamiński, Rąpała, Raksa i tylko prawa strona do spotkania

9:00 Bugaj od P. Oczkowicz - Augustowski i tylko ta strona do spotkania

15:30 Rożnowice Ulica Willowa od P. Przepióra do P. Duran

9:00 Sitnica Pola od Moszczenicy od P. Młynarczyk do Schabowski

15:00 Racławice - Potoki

15:00 Sitnica od P. Korczyńskich do P. Olbrych

Sobota

9:00 Równie - jeden Ksiądz od P. Firszt Kiełtyka, drugi ksiądz od P. Mikrut (Kaziu prosimy o koniki)

9:00 Sitnica za rzeką od Pani Firszt - dokończenie

Film o Rożnowicach

Już nie możemy się doczekać

Pragniemy przedstawić Państwu zwiastun filmu o naszej przepięknej miejscowości, którego premiera przewidziana jest na jesień 2017 roku.
Każdy wie, że nasza Parafia leży w bardzo malowniczej scenerii, co niejednokrotnie potwierdzają goście przybywający tu aby odpocząć, odwiedzić rodzinę.
Dodatkowo nasze kościoły wzbogacają wizerunek i estetyczny odbiór dla naszych gości, szczególnie mowa tu o zabytkowym kościele, jednak i nowy kościół przyciąga wierzących swoim pięknem, prostotą a przede wszystkim zadbaniem i troską o szczegóły.
Film ukaże piękno naszej parafii oraz jej wspaniałą historię potwierdzoną wywiadami.
To wszystko dzięki Project’s MaxBasovsky Designer.
Serdeczne podziękowania ale również i powodzenia przy tym dziele.