niedziela, marzec 18, 2018
A- A A+

LOGO

LOGO

11 listopada 2014

akademia11 listopada 2014r. w kościele parafialnym w Rożnowicach odbyły się obchody Święta Niepodległości. O godzinie 11.00 odbyła się uroczysta Msza św. w intencji Ojczyzny, którą poprzedził występ uczniów Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Rożnowicach. Uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum wraz z chórem szkolnym przedstawili inscenizację słowno – muzyczną pt.„Barwy Naszej Ojczyzny”, podczas której przypomnieli licznie zgromadzonym parafianom najważniejsze wydarzenia i daty związane z rozbiorem naszej Ojczyzny i odzyskaniem przez Polskę upragnionej niepodległości. Po przedstawieniu odbyła się podniosła Msza św. celebrowana przez ks. Pawła Sikorę.

Na obchodach Odzyskania Niepodległości obecna była Pani Dyrektor Danuta Szara oraz Pan wicedyrektor Tomasz Dżuła.

Inscenizacja słowno – muzyczna została przygotowana pod kierunkiem Pani Edyty Korzeniec i Pani Wandy Wojcieszak.
Oprawę muzyczną uroczystości wykonał chór szkolny prowadzony przez Panią Elżbietę Ryndak.

Zdjęcia

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Facebook Slide Likebox