wtorek, luty 20, 2018
A- A A+

LOGO

LOGO

Czuwanie modlitewne LSO - Lipinki 22 marca 2013

Południowa część diecezji rzeszowskiej często boryka się z problemem dojazdu na różnego rodzaju czuwania oraz dni skupienia. Wychodzimy z inicjatywą organizacji czuwań modlitewnych dla tego regionu. Dlatego już w piątek 22 marca zapraszamy wszystkich chętnych duszpasterzy, animatorów, lektorów i ministrantów na czuwanie w Sanktuarium Wniebowzięcia NMP w Lipinkach. Startujemy o 19:00, przewidywane zakończenie ok. 21:00.

Plan czuwania:

  • Droga Krzyżowa z inscenizacją KSMu z Lipinek
  • Eucharystia wraz z konferencją na temat Wielkiego Tygodnia
  • Wspólna modlitwa i zawierzenie LSO Matce Bożej Lipińskiej
  • Apel Jasnogórski

To pierwsze tego typu czuwanie dla południowej części diecezji.
Zapraszamy wszystkich serdecznie.

Do zobaczenia w piątek

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Facebook Slide Likebox