wtorek, luty 20, 2018

29.10.2017 - 30 Niedziela Zwykła

MAtko Różańcowa - nie opuszczaj nas!

W parafii spowiadamy:
Sitnica:
Od godz. 11.00 do 12.00 (Kończymy Mszą Świętą)

Kościół parafialny
Poniedziałek:
Od godz. 14.00 do 17.00 - Zachęcamy i zapraszamy!

Kochane Dzieci i Młodzieży, prosimy, skorzystajcie ze sp. św w poniedziałek, by z czysty, sercem przeżywać te Święte Dni.

I czwartek, piątek i sobota miesiąca - zachęcamy i zapraszamy!

1 listopada (środa) - Uroczystość Wszystkich Świętych

Msze Święte
7.00 - 8.15 - 9.30 - 10.45 (Sitnica z procesją) - 14.00 (Niezależnie od pogody Msza Święta na cmentarzu).

Państwa Olbrychów tradycyjnie prosimy o ołtarzyk oraz prąd - za który nigdy nie płacimy.

Dzień Zaduszny

Msze Święte
7.00 - 9.00 (Sitnica) - 11.00 (Suma) - 16.00(Sitnica) - 17.15

Różaniec za zmarłych

Różaniec za Zmarłych prowadzony przez KSM na cmentarzu 1 listopada godz. 19.00 - Zachęcamy i Zapraszamy!

Wyjazd Młodzieży

Sobota, godz. 9.00 wyjazd naszej młodzieży i dzieci na wycieczkę do Rzeszowa na trampoliny.
Wyjazd po części sponsorowany jest przez Urząd Gminy Biecz.

Serdeczne Bóg Zapłać

Składany serdeczne i szczere Bóg zapłać za każdy chlebuś, kurkę i jajeczka, mleczko i sereczek.
Jesteśmy kapłani bardzo wdzięczni, że dzielicie się z nami. Jest to przejaw Waszej dobroci i życzliwości a też bardzo duża pomoc dla kuchni plebani, gdyż bardzo często są podejmowani urzędnicy od zabytków i chwalą rożnowicką gościnność.

Szczere Bóg zapłać Drogim Parafianom z Kątów za ofiary na sprzątanie.

Do wiadomości Drogich Parafian

We wtorek została odebrana przez konserwatora wojewódzkiego instalacja odgromowa z miedzi, bo takie są wymogi dla drewnianych kościołów zabytkowych oraz instalacji elektryczne i nagłośnieniowe - koszt 48 tys. zł.
Do końca roku będzie zrobiony remont ściany tj. ścięte nadpalone warstwy ścian i położone nowe drewno.

W roku 2018 mamy nadzieję zakończyć położenie gontów.
Wniosek został złożony do Ministerstwa.
Drugi wniosek zostanie złożony na ststem alarmu przeciwpożarowego.
Pozostaje system sygnalizacji i antywłamaniowy.
Wniosek zostaje złożony do Marszałka i Powiatu.

Na te prace do końca listopada potrzeba 3 tys. parafialnego wkładu - będziemy oszczędzać.
Ana wymienione koszty otrzymaliśmy dotacje z budżetu Gminy Biecz - 30 tys. zł Za to składamy tym Urzędom - Wielkie Bóg Zapłać!

Zbiórka przy cmentarzu

Przypominamy iż ośmielamy się zbierać ofiary przy cmentarzu na utrzymanie całoroczne a w Rożnowicach na jeden jedyny chodnik, który jest tak bardzo zniszczony.

Pogrzeby

W środę odbył się pogrzeb śp. Marii Kamińskiej z domu Przepióra z Rożnowic.
Dobry Jezu...