ZAWSZE, ILEKROĆ USMIECHASZ SIĘ DO SWOJEGO BRATA
I WYCIĄGASZ DO NIEGO RĘCE,
JEST BOŻE NARODZENIE

 

22 XII 2017r. odbyło się spotkanie wigilijne Caritasu. Były życzenia wiary, nadziei, miłości oraz błogosławieństwa Bożej Dzieciny na cały rok od Ks. Proboszcza S. Pałki i przewodniczącej Caritasu Pani C. Juruś.

Po przełamaniu się opłatkiem, złożeniu sobie życzeń nie zabrakło również tradycyjnego menu w postaci wspaniałych tradycyjnych potraw wigilijnych przygotowanych przez Panie z Caritasu. Spotkaniu towarzyszyła atmosfera radości i wzajemnej życzliwości. Na koniec odśpiewano kilka znanych kolęd.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.