Parafia Rożnowice

Szukaj
Close this search box.

Pomóżmy wybudować studnię w Czadzie


Włącz się w społeczną pomoc bliźnim. Otwórz się ku ubogim
i chorym. Użyczaj ze swego.” (Kardynał Stefan Wyszyński)

Dzieci w Czadzie

Nasza młodzież szkolna realizując projekt „Mieć wyobraźnię miłosierdzia” włączyła się w organizowaną w Diecezji Rzeszowskiej akcję zbiórki makulatury, z której całkowity dochód zostanie przeznaczony na rzecz budowy studni w Czadzie. Zbiórka prowadzona jest we współpracy z Archidiecezją Przemyską oraz Polską Fundacją dla Afryki.

Uwaga!

Do zbiórki wykorzystywane są specjalne, bezpłatne kontenery, podstawiane przy chętnie włączających się w akcję parafiach i dekanatach. W Rożnowicach taki kontener znajduje się na w pobliżu przystanka, przy drodze na plebanię. Bardzo prosimy o przekazani tej informacji swoim bliskim, znajomym i włączenie się w akcję.

Nigdy pomoc potrzebującym nie była tak łatwa – wystarczy przynieść niepotrzebną makulaturę. Razem zbierzmy tyle, że wystarczy na budowę studni ratujących życie w Czadzie.

Tysiące ludzi czeka na naszą pomoc !

Woda jest podstawą życia ! Bez niej człowiek umiera w ciągu paru dni !

Informacje i zdjęcia z przebiegu dotychczas prowadzonych akcjach zostaną zamieszczone na stronie internetowej szkoły i parafii.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Logo