Parafia Rożnowice

Szukaj
Close this search box.

Uroczystość Chrystusa Króla wszechświata

Święto patronalne KSM i AK

Z radością i wdzięcznością składamy dzisiaj nasze modlitwy i uwielbienie w dniu Uroczystości Chrystusa Króla wszechświata. To szczególne święto, które kończy liturgiczny rok kościelny, skupia naszą uwagę na tym, że Jezus Chrystus jest naszym Królem, Panem, i Zbawicielem.

W tym szczególnym dniu pragniemy również zwrócić uwagę na obchody patronalne dwóch ważnych grup w naszej parafii: Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży (KSM) oraz Akcji Katolickiej (AK). Zarówno KSM, jak i AK pełnią niezwykle istotną rolę w kształtowaniu ducha wspólnoty i dążeniu do świętości wśród naszej młodzieży i całej społeczności parafialnej.

Chrystus Król i Patronat KSM

W dzisiejszym dniu, patrząc na Chrystusa jako naszego Króla, zastanówmy się, jak możemy bardziej oddać Mu nasze życie. KSM, będąc pod patronatem Chrystusa Króla, inspiruje młodych ludzi do rozwijania swojej wiary, wspólnoty i służby. Dziękujemy wszystkim członkom KSM za ich zaangażowanie i oddanie w budowaniu lepszego jutra dla naszej wspólnoty.

Akcja Katolicka i Królowanie Chrystusa

Wszystkich serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy podczas Mszy Świętych w tym szczególnym dniu. Niech Chrystus Król błogosławi naszą parafię, nasze rodziny i wszystkich zaangażowanych w życie naszej wspólnoty. Niech KSM i AK nadal przynoszą obfite owoce dla naszej młodzieży i dorosłych.

Z radością dziękujemy Chrystusowi Królowi za Jego miłosierdzie i błogosławieństwa, które stale spływają na naszą parafię.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Logo