Wesołych Świąt

Drodzy Parafianie,

Zbliża się czas radosnego świętowania, czas, który napełnia nas radością, miłością i nadzieją. W te wyjątkowe dni Bożego Narodzenia pragniemy przekazać Wam najserdeczniejsze życzenia.

Niech w Waszych domach zagości pokój i radość, niech blask Gwiazdy Betlejemskiej rozpromieni Wasze serca, napełniając je ciepłem miłości. Niech te Święta będą czasem refleksji nad sensem życia, czasem spędzonym w gronie najbliższych, pełnym życzliwości i wzajemnego zrozumienia.

Wspólnie dziękujmy za dar życia, za miłość, którą możemy się dzielić, i za wszelkie dobro, które nas otacza. Niech Boże Narodzenie przyniesie Wam wiele radości, uśmiechów na twarzach Waszych bliskich oraz chwil pełnych wzruszeń.

Niech Nowonarodzony Chrystus błogosławi Wasze domy, chroni Wasze rodziny i napełnia Wasze serca pokojem. Życzymy Wam zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku.

Z serca życzymy Wam błogosławieństwa Bożego Narodzenia!