Parafia Rożnowice

Szukaj
Close this search box.

Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne – III Niedziela Wielkanocna

Zjazd młodzieży na Jasnej Górze

Dnia 27 maja br. odbywa się zjazd młodzieży na Jasnej górze. Bardzo prosimy, pojedźmy tam. Zapewne wiele młodych osób nie było jeszcze u Matki Bożej Częstochowskiej. Rodzice, dziadkowie, zmobilizujcie Wasze dzieci i wnuki. Jest za co Matce Bożej dziękować oraz o co prosić. Koszt autokaru: 70 zł. Prosimy o szybkie zapisy, nawet sms-em aby zarezerwować autobus. Osoby starsze również są mile widziane – Matka Boża czeka…

Nowenny do Matki Bożej Nieustającej pomocy

Jesteśmy świadomi prac polowych, jednak znajdźmy również czas na modlitwę.

Konferencja dla osób przygotowujących się do Sakramentu Małżeństwa

W piątek o godz. 18.00 msza święta, później od godz. 20.00 do 21.00 adoracja i konferencja. Nie chcemy Wam zabierać soboty, dlatego prosimy przyjdźcie w piątek. Wiemy również, że wielu z Was pracuje, dlatego można zorganizować sobie zastępstwo a potem przekazać co na konferencji było.

Solenizanci

Solenizantom tego tygodnia: Jerzym, Markom, Wojciechom składamy serdeczne życzenia.

Ks. prof. Markowi Duranowi życzymy zdrowia, Bożego Błogosławieństwa i zadowolenia z pobytu wśród nas u swoich kochanych rodziców.

Podziękowanie

Jesteśmy bardzo wdzięczni za ogrom pracy na rzecz kościoła św. Maksymiliana Kolbego w Sitnicy. Dziękujemy za ofiarność, upiększanie obejścia świątyni i cudowny chodnik. Niech Bóg wynagrodzi ofiarność i pracę. Wielkie Bóg zapłać panu Gieniowi Makowcowi za inspirację i czuwanie nad całością i pracę fizyczną. Wszystkim osobom, które wkładają trud przy pracy – stokrotne Bóg zapłać.

Wizytacja dziekańska

W czwartek odbędzie się wizytacja dziekańska ze wszystkich spraw parafii. Następnie obraz ten zostanie przekazany ks. biskupowi.

Zebranie mieszkańców Racławic

Pani poseł Barbara Bartuś będzie na spotkaniu mieszkańców Racławic, które odbędzie się 25 kwietnia o godz. 18.00 w OSP. Spotkanie otwarte, podsumowujące roczną działalność Pani poseł. Ks. Proboszcz niestety nie może wziąć udziału w tym spotkanie, ponieważ będzie w tym czasie na spotkaniu rocznikowym u ks. bp. Jana Piotrowskiego.

Pogrzeby

W tym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Stanisławy Przepióra z domu Róż. Dobry Jezu a nasz Panie – daj jej wieczne spoczywanie…

Facebook
Twitter
LinkedIn
Logo