Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne – poniedziałek wielkanocny

Zmartwychwstały Jezu – daj pokój światu…

Serdecznie dziękujemy za dary na stół kapłański, za Waszą hojność serdeczne Bóg zapłać!

Dziękujemy za wystrój kościoła i grób Pański, Pani Teresie oraz Państwu Zuzi i Heniowi z Ołpin, naszym Paniom Halince, Zuzi, Kazi, jak też Panom, a tez Pani Asi z kwiaciarni za pomoc i osobiste ofiary, ofiarowane kwiaty i wianuszki – dzięki – chwała Wam Boża za to jest dostojna.

Serdeczne słowa wdzięczności dla całej asysty lektorów, ministrantów, podczas tych trzech świętych dni. Radują się kapłańskie serca Waszą obecnością, ochotną służbą oraz elegancją. Dziękujemy Mamą za ubiór synów godny do kościoła.

Bóg zapłać chórowi Fatima na ręce Panu Organisty jak też Panią i Panom za śpiew psalmów i Męki Pańskiej, kochanej młodzieży za obstawę Wielkiej Soboty.

Wielkie Bóg zapłać ks. prof. Markowi, naszemu rodakowi za wygłoszone kazania pasyjne i nieocenioną pomoc podczas świąt – dał Bóg zdolności – chwal nimi Pana! Jednak liczą się chęci i radość kapłańskiej posługi!

Ks. Mirkowi dziękuję za czuwanie nad całością duszpasterskiej posługi.

Panu kościelnemu pełniącemu obowiązki – dziękujemy a poprzednikowi życzymy powrotu do zdrowia! Pani Jadzi i Januszowi za czystość świątyni oraz Pani Agacie i Jackowi w Sitnicy!

Dziękujemy, że mimo niepogody, tak licznie byliście obecni na tych Świętych modłach jak też na święceniach – to jest przejaw wiary Bogu i w Boga!

Przez cały tydzień odmawiamy Koronkę do Miłosierdzia Bożego przed Niedzielą Miłosierdzia.

I tu taka tradycyjna prośba, od lat w niedzielę Miłosierdzia Bożego nasz parafialny Caritas stoi z puszkami i prosi o ofiary ale tylko na cele naszej parafii, każdego roku w lipcu jest organizowana pielgrzymko-wycieczka do ciekawych miejsc – jak w żadnej parafii, dla osób chorych, dzieci, młodzieży i osób starszych. Wasza ofiarność jest dowodem, że macie serce dla sprawnych inaczej! Bóg zapłać Wam!

Wszystkie ofiary z Niedzieli Miłosierdzia Bożego idą na Caritas Diecezjalny. Caritas diecezji rzeszowskiej niesie pomoc nadzwyczajną dla Ukrainy.

W tygodniu odbył się pogrzeb śp. Wiesławy Ryczek z domu Cieszewska z Kątów. Dobry Jezu a nasz Panie – daj Jej wieczne spoczywanie…

Facebook
Twitter
LinkedIn
Logo