Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

  1. W sobotę nasz rodak diakon Robert Firek przyjmie święcenia kapłańskie w rzeszowskiej katedrze. Do parafii jako kapłan przyjedzie w sobotę na godz. 17:15 – gdzie na granicy parafii Racławice zostanie powitany. O godz. 18:00 odprawi nabożeństwo majowe, następnie uda się do rodzinnego domu, aby w niedzielę o godz. 11:00 odprawić Msze św. prymicyjną w rodzinnej parafii.
  2. Serdeczna prośba – ponieważ bez pozwolenia nie można dekorować drogi wojewódzkiej – bez uprzedniego zezwolenia, dlatego serdecznie prosimy drogich parafian Racławic o dekorację domów – okien obrazami, a parkany tam gdzie są wstążeczkami, które strażacy przekazali. Za zrozumienie – Bóg zapłać.
  3. W poniedziałek Msze św. tylko rano o 06:30, ponieważ kapłani udają się na Mszę św. jubileuszową do kieleckiej katedry, aby dziękować Bogu za 40 lat kapłaństwa.
  4. We wtorek Dzień Matki – mamom naszej parafii „Szczęść Boże”, z zmarłym daj Jezu niebo.
  5. W tym tygodniu spotkania klas III: wtorek – godz. 09:30 – Sitnica. Środa – godz. 17:00 – Rożnowice grupa I. Czwartek godz. 17:00 – Rożnowice grupa II. Piątek – godz. 17:00 – Racławice.
  6. W sobotę na majówkę przychodzą klasy: IV,V,VI,VII i VIII.
  7. Serdeczne „Bóg zapłać” drogim parafianom Rożnowic – Górka I za ofiary na sprzątanie, a Pani Agacie i Marcie za zbieranie.
  8. W przyszłą niedziele Uroczystość Zesłania Ducha Świętego i prymicje w naszej parafii, dlatego będzie nieco zmieniony porządek Mszy św. – o 07:00 – 08:15 w Sitnicy – 09:30 – 11:00 Msza prymicyjna – 17:00 w Sitnicy i o 18:00 w kościele parafialnym.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Logo