Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne – VII Niedziela Zwykła

Jezu, Książę pokoju – ratuj świat od wojny…

Dzisiaj ofiarami i modlitwą wspomagamy poszkodowanych w trzęsieniu ziemii w Turcji i Syrii. Matko litościwa – wspieraj te biedne narody. Za każdy gest dobroci składamy wielkie Bóg zapłać!

Zaproszenie ks. Proboszcza z Moszczenicy

Serdecznie zapraszamy do Moszczenicy na Drogi Krzyżowe ze św. Ritą, we wszystkie piątki Wielkiego Postu o godz. 19.00. W programie między innymi odczytanie intencji, poświęcenie róż, błogosławieństwo relikwiami św. Rity. Więcej informacji na stronie internetowej parafii.

Środa popielcowa

Środą popielcową rozpoczynamy Wielki Post. To wyjątkowy czas dla każdego z nas. Łączmy się w wielkiej modlitwie różańcowej, która płynie z sanktuarium św. Maksymiliana z Niepokalanowa o pokój na świecie. Msze święte w tym dniu o 7.00 (Rożnowice), 9.00 (Sitnica), 11.00 (Rożnowice – suma), 16.00 (Sitnica), 17.00 (Rożnowice). Tak błagalnie wejdźmy w Wielki Post.

Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię…

Zmiana godzin mszy świętych

Rożnowice

  • godz. 7.00
  • godz. 11.00 (Suma) – rozpoczęcie Drogą Krzyżową o godz. 10.30
  • godz. 15.00 (Gorzkie Żale)

Sitnica

  • godz. 9.00
  • godz. 13.30

Drogi Krzyżowe

Drogi Krzyżowe w piątki odprawiane będą

  • Sitnica – godz. 16.00
  • Rożnowice – godz. 17.00

Podziękowania

Serdeczne Bóg zapłać firmie Pana Józefa i Pana Karola Wszołka za umocowanie kapliczek.

Dziękujemy Wam kochani Parafianie, za ofiarę po 40 zł na sprzątanie kościoła a Panu Janowi Gąsiorowi za trud zbierania i wszelką życzliwość jaką Pan doznaje od Parafian Nagórze II i Ulica Willowa – 100 krotne Bóg zapłać!

Grób Pański

Bardzo serdecznie prosimy o ofiarę na kwiaty do Grobu Pańskiego. Taka jest tradycja w naszej parafii – za zrozumienie i ofiarność – Bóg zapłać!

Rachunki

Za grudzień i styczeń rachunek za prąd w kościele parafialnym wyniósł 1800 zł. Niedługo będzie do zapłaty ubezpieczenie całościowe parafii. Tak gospodarzymy pieniędzmi aby nie wołać i aby wystarczyło na wszystko.

Pogrzeby

W tygodniu odbyły się pogrzeby śp. Pani Barbara Ryba (ul. Binarowskiej), śp. Pani Maria Wysocka (Nagórze) oraz śp. Pan Stanisław Dziuban (Pola od Ołpin) – Dobry Jezu a nasz Panie, daj Im wieczne spoczywanie…

Facebook
Twitter
LinkedIn
Logo