Ogłoszenia parafialno – kolędowe – 03.01.2021 r.

1. Z racji małej liczby wiernych na mszy św. – ODWOŁUJEMY – Mszę św. o godzinie 17:00 ( w niedziele i święta).
  2. Uwaga !!!! Kolęda w czasie pandemii w naszej parafii. Parafianie z Sitnicy są zaproszeni na Mszę św. w Uroczystość Objawienia Pańskiego ( III Króli) – godz. 8:15 – prawa strona, rozumiemy w stronę Turzy i Ukraina oraz parafianie, którzy chodzą z Bugaja. Msza św. o 10:45 – Sitnica lewa strona, czyli od Moszczenicy oraz parafianie, którzy chodzą z Bugaja.
  3. Przyszła niedziela – niedziela chrztu Pańskiego (10 styczeń) i niedziela 17 styczeń kolędowanie dla Rożnowic na wszystkich Mszach św.
  4. Niedziela 24 styczeń kolędowanie dla Racławic na wszystkich Mszach św.
  5. Niedziela 31 styczeń kolędowanie dla Bugaja i dla tych, którzy nie mogli wcześniej.
  6. Podczas każdej Mszy św. będzie poświęcenie wody, którą wierni pokropią swoje domy – prosimy przynieść wodę w małych naczyniach.
  7. Pragniemy poinformować, że w roku 2020 ochrzczonych zostało 32 dzieci, sakrament małżeństwa zawarło 28 par narzeczonych, a do wieczności odeszło 31 osób.
  8. W tym tygodniu odeszli do wieczności: śp. Zofia Przepióra z Bugaja, śp. Franciszek Knybel z Racławic i śp. Edward Kamiński z Rożnowic. Dobry Jezu, a nasz Panie…