Parafia Rożnowice

Szukaj
Close this search box.

Wakacje z Bogiem

W dniach 27 lipiec – 2 sierpień 14 naszych ministrantów i lektorów uczestniczyło w wakacyjnych turnusach Liturgicznej Służby Ołtarza w Kotani i Zaczerniu. Praca z ministrantami i lektorami podczas wyjazdów wakacyjnych  opiera się na formacji liturgicznej i biblijnej, która ma przygotować do dobrego przeżywania Eucharystii. Młodzi chłopcy uczą się także przepisów liturgicznych, poznają życiorysy świętych. Wszystko to służy pogłębianiu życia duchowego i modlitewnego. Wyjazdy wakacyjne dla ministrantów  to czas spędzony razem, który cementuje ich znajomość i pozwala dobrze się bawić. Oprócz formacji liturgicznej uczestnicy codziennie korzystali z krytej pływali, brali udział w turnieju piłki nożnej oraz wyjazdu do skansenu w Kolbuszowej.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Logo