03.02.2019 – 4 Niedziela Zwykła

Uzdrowienie chorych – módl się za nami!

Najważniejsze ogłoszenie 9 luty godz. 10:00 uroczysta Msza Św. dla chorych całej parafii. Od godz. 9:30 spowiadamy. Bardzo serdecznie prosimy o przywiezienie chorych, kościół będzie nagrzany w miarę możliwości, toaleta jest przy zakrystii. Serdecznie prosimy o pomoc, też po sąsiedzku o zabranie. Wszystkim wnuczkom i wnukom za taką posługę. DZIĘKUJEMY

Nieustane Bóg zapłać za wszelką pomoc dla kuchni parafialnej tj. ofiarność i życzliwości jaką nam okazujecie.

Serdeczne podziękowania za dekoracje świąteczne, które pięknie zdobiły nasze kościoły, a zostały rozebrane z wielką pomocą Pani Teresie w Rożnowicach i Panią z Sitnicy. Prosimy myślcie już co na Wielkanoc.

Serdeczne Bóg zapłać za składane ofiary, dzięki którym utrzymuje się Parafia. Wielkie dzięki Kochanym Parafianom z Bugaja za ofiary na sprzątanie kościoła w Sitnicy.

Tylko nadmienimy, że za dotychczasowe grzanie Kościoła parafialnego zapłaciliśmy rachunek 1800 zł.

Pierwszy czwartek, tradycyjnie modły za kapłanów, kleryków, siostry zakonne i o nowe powołania.

Środa Nowenna, Serdecznie zachęcamy do licznego udziału.

Po Nowennie spotkanie ministrantów i lektorów!

Wtorek Św. Agaty, Paniom pracującym w naszej Parafii składamy Serdeczne życzenia za ofiarną służbę.

Serdecznie prosimy o zwrot strojów komunijnych i książeczek z wierszykami!

Nieustanie prosimy o dopilnowanie przez rodziców dzieci do Pierwszej Spowiedzi – Komunii Św. oraz do Sakramentu Bierzmowania!

Dzisiaj w Moszczenicy o godz. 13:00 pogrzeb Śp. Marii Kozieł (Sitniczanki), która długie lata mieszkała w Bieczu, a sędziwe lata spędziła u Siostrzenicy w Moszczenicy. Po Mszy Św. przewiezienie zmarłej na cmentarz parafialny do Rożnowic.