07.04.2019 – 5 Niedziela Wielkiego Postu

Słuchaj Jezu jak Cię błaga lud …

Piątek:

Spowiedź Święta!

Rożnowice: Godzina 8:30 Msza Św, a potem spowiedź do godziny 12:00 z przerwą o 10:30 i od 14:30 do 17:00.

Sitnica: Godzina 15:00 Msza Św, a potem do godziny 17:00 spowiedź, w tym Droga Krzyżowa o 16:30.

Zapowiadamy Rekolekcje Strażackie (Czwartek, Piątek, Sobota) dla strażaków z całej gminy oraz Daj Boże gości z powiatu, Moszczenicy i Rzepiennika Suchego.

Wielka parafialna Droga Krzyżowa wraz z OSP z gminy o 18:30. ZAPRASZAMY!

Modlitwy o wasze zdrowie – bezpieczeństwa nigdy za wiele!

Wypadałoby Kochani Parafianie na te dni modlitw w duchu wdzięczności za to co Strażacy robią dla Was i Parafii.

W Niedziele Palmową na sumie o godzinie 11:00 uroczyste poświęcenie palm – Serdecznie zapraszamy z palmami w ręku, bo to wyraz naszej WIARY.

W Niedziele Palmową o godzinie 13:00 nasza młodzież jedzie na spotkanie z Księdzem Biskupem w Parafii Św. Jadwigi w Gorlicach.

ŚRODA – Nowenna zapraszamy przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania, podziękujcie za zdane egzaminy.

Odwiedziny Chorych:

Poniedziałek: od 9:00 Kąty i potem Pani Przepióra i Pani Wszołek.

Środa: od 9:00 Maśluchowice

Czwartek: od 9:00 Bugaj i potem Pani Ryczek

Sobota: spowiadamy w Libuszy, a w Niedziele Palmową od 18:00 do 20:00 w Rzepienniku Suchym.