29.12.2019 – Niedziela Św. Rodziny

Święta Rodzino – bądź wzorem dla naszych Rodzin

Serdecznie dziękujemy za dotychczasową kolędę i prosimy o świętą cierpliwość.

Kolęda

Dzisiaj tj. niedziela (29.12.2019) – od godz. 15.00 Ukraina – prosimy Pana Andrzeja Mosonia o autko.

Poniedziałek
– godz. 9.00 Sitnica, dwóch księży od P. Korczyński – Brudzisz oraz od P. Kijek w górę.
– godz. 11.45 – przerwa na pogrzeb.

Stary rok
– od godz. 9.00 do 14.00 – Osiedle

Nowy rok
– od godz. 14.00 Rożnowice od P. Rutana do P. Organisty (jak tradycyjnie).

Czwartek – Sitnica
– od godz. 9.00 za rzeką dwóch księży od P. Oleksy – Drożdż oraz od P. Stasi Firszt.

– od godz. 9.00 Nagórze – Rożnowice, od P. Pierz do P. Zosi Mentel.

Sobota – Sitnica
– Pola od Moszczenicy, od P. Młynarczyk z dwóch stron z Rodzinami na Bugaju od P. Henia Matyji (czy można Pana prosić o samochodzik? )

Pogrzeby

W poniedziałek odbędą się dwa pogrzeby

• godz. 12.00 – Śp. Jan Wszołek z Bugaja
  • godz. 14.00 – Śp. Emilia Stanek z Padołów

Dobry Jezu a nasz Panie – daj Im wieczne spoczywanie!

I piątek miesiąca

Msze Święte – Sitnica godz. 9.00, Rożnowice godz. 17.00 – ZAPRASZAMY!

Smutna sprawa

W te świąteczne dni, ktoś zerwał tablice rejestracyjne, nakleił dziwne naklejki oraz postawił butelki na samochodzie (na parkingu). To przykre, że ktoś tak postępuje.

Jeśli dalej będą nocne jazdy na parkingu, to założymy monitoring na koszt tych kierowców – rajdowców.

Serdecznie prosimy również nie parkować – zastawiać wyjazdu z domów od Państwa Dziuban – Majewski

Sitnica

Bardzo serdecznie podziękowania w imieniu Rady Kościoła sitnickiego raz nas księży, za ofiary złożone na „Ratunek Dachu Kościoła”. Na pasterce oraz w Boże Narodzenie uzbierano 6437 zł.

Wielkie Bóg zapłać za przybycie na miłą zabawę, gdzie dochód został przeznaczony na dach. Uzbierano 3376 zł. Organizatrom serdecznie dziękujemy a nade wszystko zespołowi New Time za piękne granie – za darmo. Niech Św. Maksymilian ma Was w szczególnej opiece!

Stary Rok – Msze Dziękczynne

Sitnica – godz. 10.00