15.12.2019 – 3 Niedziela Adwentu

Św. Michale Archaniele – miej w opiece naszą parafię!

Spowiedź

Spowiedź Święta adwentowa w kościele parafialnym jak tradycyjnie we wtorek od godz. 8.30 (Roraty), następnie od godz. 9.00 do 17.00 z przerwami .
W Sitnicy o godz. 10.30 (Msza Święta), następnie od 11.00 do godz. 12.00. Po tej Spowiedzi, Ks. Mirek pojedzie do chorych.

Spowiedź w tygodniu

• Czwartek – Binarowa
  • Piątek – Libusza
  • Sobota – Biecz Fara
  • Niedziela – Rzepiennik Suchy od godz. 18.00 do 20.00

Figura Michała Archanioła w naszej parafii

Msze Święte w przyszłą niedzielę tj. 22.12.2019

• 9.00 (Sitnica)
  • 15.00 (Pożegnanie figury)

Kochani Parafianie – to jedyne i wyjątkowe wydarzenie w naszej parafii! Może czas nie najlepszy ale wyjątkowy – cudowne przygotowanie do Świąt Bożego Narodzenia. Bardzo Was prosimy, znajdźcie czas, tak zaplanujcie prace aby przyjść na te nabożeństwa. Ta wyjątkowa opieka Archanioła jest nam bardzo potrzebna.
Kochane Dzieci, Rodzice, Młodzieży – przyjdźcie, to będzie coś nadzwyczajnego w Waszym życiu.
Prosimy aby byli obecni uczęszczający na konferencje przygotowującą do Sakramentu Małżeństwa.

Msze Święte w tygodniu

• Piątek – godz. 17.00 (Sitnica), godz. 18.00 (Rożnowice)
  • Sobota – godz.. 9.00 (Sitnica), godz. 11.00 oraz 18.00 (Rożnowice) – zapraszamy Parafian Sitnicy
  • Niedziela – godz. 7.00, 9.00 (Sitnica – tam pojedzie figura), 11.00 (Kościół Parafialny) oraz 15.00 (pożegnanie)

Serdecznie prosimy o obecność!

Ochotnicza Straż Pożarna

Opłatek OSP Rożnowice – przyszła niedziela godz. 19.00.
OSP Młodzieżówka odwiedzi Wasze rodziny z pięknymi kalendarzami – przyjmijcie Ich godnie, ofiarnie i pogodnie.

Czcigodni Jubilaci

Do Państwa domów przyjdą Chłopcy z zaproszeniami.

Sitnica – nieustanne hasło, prośba – ratujemy Dom Boży
(remont dachu)

Nam Kapłanom bardzo ta sprawa leży na sercu. Jednak inicjatywy wychodzą od Rady Sołecko – Parafialnej, co nie znaczy, że Ks. Proboszcz nie szuka wszelkiej pomocy z zewnątrz.

Inicjatywa Rady

Radosnego dawcę – Bóg miłuje

Składka z Pasterki i Bożego Narodzenia oraz ostatniej niedzieli grudnia będzie w całości przeznaczona na dach. Za każdy ofiarowany grosz, ofiarodawcom, którzy wpłacają na konto – wielkie Bóg zapłać!

Odwiedziny chorych

Do chorych z Racławic kapłan pojedzie we środę – od godz. 10.00

Kartki świąteczne

Zachęcamy do wzięcia kartek świątecznych – dostępne u lektora Stasia.