Ogłoszenia parafialne

Zagrody nasze widzieć przychodzi i jak się Jego dzieciom powodzi…

W Boże Ciało ks. Mirosław w swojej homilii przypomniał wiernym,że utartym szlakiem procesji Pan Jezus wychodzi do wszystkich ludzi,również do tych zagubionych i zranionych, do tych ,którzy od Niego odeszli.Trzeba się do Jezusa przyznać i zaprosić na ulice naszej parafii…

Jak co roku nasi parafianie zadbali o całą oprawę procesji.Rodzice młodzieży bierzmowanej i dzieci pierwszo-komunijnych przygotowali ołtarze. W uroczystość włączyli się strażacy,Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza oraz Liturgiczna Służba Ołtarza.Maleńkie dziewczynki usłały dywan z płatków kwiatów, a chłopcy dzielnie dzwonili dzwoneczkami. W tym szczególnym dniu swoją pierwszą rocznicę przyjęcia I Komunii Świętej przeżywali uczniowie klasy czwartej.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Logo