Parafia Rożnowice

Szukaj
Close this search box.

Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne – II Niedziela Wielkiego Postu

Krzyżu Chrystusa – bądźże pozdrowiony…

Ogłoszenie dyrektora szkoły w Rożnowicach.

Pani Dyrektor ogłasza zapisy dzieci do przedszkola oraz I klasy szkoły podstawowej na przyszły rok szkolny. Zapisy są w dniach 1 – 15 marca w godz. 8.00 – 14.00 w budynku szkoły. Druki dotyczące rektutacji można pobrać w szkole, bądź za pośrednictwem strony internetowej. Wypełnione dokumenty można zanieść do szkoły lub umieścić w skrzynce pocztowej znajdującej się przy wejściu do szkoły.

Ogłoszenie dyrektora szkoły w Sitnicy

Pani dyrektor ogłasza nabór do przedszkola oraz I klasy szkoły podstawowej na przyszły rok szkolny. Dokumenty można składać w dniach 1 – 15 marca od poniedziałku do piątku w budynku szkoły w godz. 9.00 – 13.00. Wszelkie załączniki można pobrać ze strony internetowej szkoły.

I miejsce naszych ministrantów

Wczoraj, tj. 24 lutego (sobota) nasi ministranci zdobyli pierwsze miejsce w diecezjalnych finałach piłki nożnej halowej o puchar ks .Biskupa Jana Wątroby, awansując tym samym do rozgrywek ogólnopolskich, które odbędą się w czerwcu w Łodzi, gdzie reprezentować będą naszą całą diecezję. W finale pokonali parafię z Czudca 4:0. Wygrali oni również voucher 500 zł do wykorzystania przy zakupie sprzętu sportowego. Bardzo dziękujemy wszystkim ministrantom za grę oraz doping – jesteśmy z Was bardzo dumni – Gratulujemy!

Parking przy kościele

Na parkingu przy kościele, będą malowane pasy do ewakuacji. Przy takim parkowaniu jaki jest teraz, w razie nagłej potrzeby, szanse na ratunek są bardzo małe. Prosimy strażaków OSP Rożnowice aby zajęli się tą sprawą w sposób fachowy. Prosimy również kierowców o właściwe parkowanie, chociaż wiemy, że przy większych uroczystościach wydaje się to wręcz niemożliwe.

Ferie

Dziękujemy dzisiaj Panu Bogu za szczęśliwe i bezpieczne ferie w naszych szkołach, a naszej koleżance Amelce życzymy dużo zdrowia.

Pierwszy piątek miesiąca

W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca – tradycyjna spowiedź – zachęcamy i zapraszamy!

Spowiedź rekolekcyjna

Pragniemy zakomunikować, że 9 marca (sobota) odbędzie się spowiedź rekolekcyjna dla wszystkich.

Modlitwa

Nieustannie zachęcamy do modlitwy o pokój, za ojczyznę, o zgodę między Polakami – potrzeba wielkiej modlitwy, dlatego zachęcamy i zapraszamy na Drogi Krzyżowe, Gorzkie Żale, Nowenny…

Pogrzeby

Zmarł w Rożnowicach pan Stanisław Piątek, jego pogrzeb odbędzie się jutro, tj. 26 luty (poniedziałek) o godz. 14.00 w kościele parafialnym.

Dobry Jezu a nasz Panie – daj Mu wieczne spoczywanie…

Facebook
Twitter
LinkedIn
Logo