Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne – I Niedziela Wielkiego Postu

Któryś za nas cierpiał rany…

Gorzkie Żale i Drogi Krzyżowe

Serdecznie zachęcamy i zapraszamy do uczestnictwa w Gorzkich Żalach oraz Drogach Krzyżowych. Wypraszajmy pokój na Ukrainie i nie daj Boże wojny w Ojczyźnie naszej.

Gorzkie Żale

  • Rożnowice – niedziela godz. 15.00
  • Sitnica – niedziela godz. 13.00

Droga Krzyżowa

  • Rożnowice – piątek godz. 17.00 oraz niedziela godz. 10.30
  • Sitnica – piątek godz. 10.00

Zachęcamy również do uczestnictwa w porannych mszach świętych, w kościele parafialnym o godz. 7.00 a w Sitnicy o godz. 8.00. Przed każdą mszą poranną 30 min wcześniej odmawiany jest różaniec.

Błagajmy Matkę Bożą o ratunek!

Podziękowania

Składamy serdeczne podziękowania za ofiary na sprzątanie kościoła oraz składki na pomoc na Ukrainie. Zebranych zostało 3000 zł. W przyszłą niedzielę ma być składka na Kościoły Wschodnie, lecz pozwoliliśmy sobie, by wcześniej zebraną sumę podzielić i przeznaczyć po połowie na te cele. Nie chcemy ciągle wołać od Was pieniędzy.

Bardzo serdecznie dziękujemy za dekorację wielkopostną w kościele.

Parafianom z Bugaja, serdeczne Bóg zapłać za ofiarę na sprzątanie kościoła w Sitnicy.

Kwiaty na Grób Pana Jezusa

Ośmielamy się prosić o tradycyjną ofiarę na kwiaty do Grobu Pana Jezusa. Nad tą sprawą będzie czuwać Pani Asia z naszej rożnowickiej kwiaciarni.

Pogrzeby

Zmarła śp. pani Stanisława Grębska, jej pogrzeb odbędzie się jutro tj. w poniedziałek o godz. 13.00. w naszym kościele w Rożnowicach. Dzisiaj w kościele parafialnym o godz. 18.00 będzie odmawiany różaniec za zmarłą.

Zmarła śp. pani Hilda Augustowska, mama pani Beaty Bochnia oraz pani Anny Guzik, przodowniczki po naszym zabytkowym kościele i na naszych pielgrzymkach. Pogrzeb odbędzie się w środę o godz. 13.00 w Farze Bieckiej.

Dobry Jezu a nasz Panie – daj im wieczne spoczywanie…

Brawo nasi ministranci!

Nasi ministranci zajęli I miejsce w rozgrywkach piłki nożnej i w sobotę jadą do Rzeszowa na mecze diecezjalne. Wyjazd o godz. 7.00. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Dwóch naszych ministrantów, jutro zaczyna kurs lektorski w Lipinkach.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Logo