Parafia Rożnowice

Szukaj
Close this search box.

Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne – III Niedziela Wielkanocna

  1. Uwaga! Troszcząc się o dobro duchowe wiernych od maja w niedziele będzie dodatkowa Msza św. o godzinie 18:00. W naszych kościoła może być obecnych 30 osób z zachowaniem wszelkich przepisów. Dodatkowa Msza św. daje możliwość obecności większej liczby wiernych pragnących uczestniczyć w Eucharystii.
  2. Od piątku w naszych kościołach nabożeństwa majowe: w Rożnowicach o godzinie 08:00 i 18:00, w Sitnicy o godzinie 10:00 i 17:00. W tym dniu przypada również pierwszy piątek miesiąca – spowiedzi „zbiorowej” nie ma. Przez cały tydzień można korzystać indywidualnie przed Mszą św.
  3. Na 2 maja jest przeniesiona Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski – ponieważ w tym roku wypada w niedzielę. Serdecznie prosimy wywieśmy flagi – symbol naszego narodu. Msze św. w tym dniu w Rożnowicach o godz. 07:00, 11:00 i 18:00, w Sitnicy o godz. 09:00 i 17:00.
  4. Uwaga! Jeśli chodzi o I Komunię św. to we środę podczas nowenny podamy więcej informacji – na nowennę przychodzą dzieci z rodzicami tylko z Rożnowic – dzieci w kościele, a rodzice na zewnątrz. Dzieci z Racławic przychodzą we wtorek na 18:00.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Logo