Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne – IV Niedziela Wielkanocna.

  1. Uwaga! I Komunia św. w naszej parafii: 7 czerwca – godz. 10:00 – I grupa dzieci z Rożnowic, godz. 12:00 – II grupa + 1 dziecko z Bugaja. 11 czerwca – Boże Ciało w Sitnicy o godz. 12:00. 14 czerwca – godz. 12:00 dzieci z Racławic.
  2. Spotkania przygotowujące dzieci do I Komunii św. w tym tygodniu: dzieci z Sitnicy: poniedziałek, środa, czwartek i piątek – godz. 09:30. Dzieci z Rożnowic: I grupa – poniedziałek i środa – II grupa – czwartek i piątek – godz. 17:00. Dzieci z Racławic – sobota – godz. 17:00.
  3. W poniedziałek św. Floriana – patrona strażaków. Serdecznie zapraszamy na godzinę 18:00 – na Mszę św. naszych strażaków ( przynajmniej delegacje z każdej jednostki w naszej parafii).
  4. W środę św. Apostołów Filipa i Jakuba, a w piątek św. Stanisława Biskupa i Męczennika. Solenizantom na czele z naszym księdzem Proboszczem składamy serdeczne życzenia.
  5. Nieustannie zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu – codziennie po Mszy o 18:00 do 21:00.
  6. Od tego tygodnia popołudniowe Msze św. w sobotę, a więc w Sitnicy o godz. 17:00 – w Rożnowicach o 18:00 będą odprawiane z formularza Mszy św. niedzielnej.
  7. Dzisiaj w Kościele rozpoczyna się tydzień modlitw o powołania do życia kapłańskiego. Otoczmy modlitwą naszego diakona Roberta i wypraszajmy nowe powołania do służby Bożej z naszej wspólnoty parafialnej.
  8. Wielkie „Bóg zapłać” za ofiary z czwartej niedzieli miesiąca na dach kościoła w Sitnicy – zebrano 3200 zł.
  9. Ostatnie wydatki: z ofiar Jubilatów 2 tysiące złotych na nowe nagłośnienie.
  10. Rocznica I Komunii św. tradycyjnie w Boże Ciało – będziemy się modlić w intencji dzieci.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Logo