Ogłoszenia parafialne – V Niedziela Wielkanocna.

1. Dziękujemy za ofiary na tacę, aby dalej mogło funkcjonować życie parafialne.
  2. Rozliczenie z ofiar Jubilatów 2019 roku: 3 odnowione – pozłocone kielichy – koszt 2100 zł. Z kościoła sitnickiego do odnowy została dana puszka, kielich i patena.
  3. Serdeczne „Bóg zapłać” za wszystko dobro na stół kapłański – jesteśmy bardzo wdzięczni za każdy gest Wszej dobroci i ofiarności.
  4. „Bóg zapłać” za ofiary na dach kościoła w Sitnicy.
  5. Uwaga dzieci klasy III! Poniedziałek godz. 09:30 – Sitnica. Godz. 17:30 – dzieci z Racławic przychodzą do Rożnowic. Wtorek godz. 17:30 – Rożnowice – grupa I. Środa godz. 09:30 – Sitnica. Godz. 17:30 – Rożnowice – grupa II. Czwartek – majówka – Sitnica kl. I,II i IV. Rożnowice godz. 18:00 – kl. IV,V i VI. Piątek Rożnowice godz. 17:30 klasa III Racławice. Sobota godz. 10:00 Sitnica – kl. VII, VIII i „zerówka” z rodzicami. Rożnowice – godz. 18:00 kl. VII, VIII i „zerówka” z rodzicami.
  6. Adoracja Najświętszego Sakramentu w środy i soboty od 18:30 do 21:00. Serdecznie zapraszamy.
  7. Najbliższy tydzień – św. Zofii – solenizantkom składamy serdeczne życzenia.
  8. Serdeczne „Bóg zapłać” znanemu parafianinowi za piękne gabloty przy Matce Bożej Częstochowskiej, a złote serduszka to wotum wdzięczności Jubilatów 2019 roku.
  9. Składka z przyszłej niedzieli jest przeznaczona na katolickie radio „Via”.
  10. Serdeczne podziękowania dla drogich parafian i dzieci – młodzieży za śpiew „majówki” przy figurach i kapliczkach.