Ogłoszenia parafialne – IV Niedziela Wielkiego Postu

Królowo pokoju – módl się za nami…

Według tradycji to niedziela radości, jednak ta radość w smutek i ból się zamienia.
Głęboko jednak wierzymy, że poprzez zawierzenie się w piątek Pani Fatimskiej, ochroni nas od złego.

Nieustannie zachęcamy, przeżyjmy ten tydzień Wielkiego Postu w skupieniu i modlitwie.
Zachęcamy do uczestnictwa w nowennie w środę o godz. 18.00 jak również w drodze krzyżowej w piątek w Sitnicy o godz. 16.00 a w Rożnowicach o 18.00. Msza Święta w piątek zakończy się adoracją Najświętszego Sakramentu, która potrwa do godz. 21.00 i zakończy się Apelem Jasnogórskim.

Spotkania dzieci klasy III, przygotowującej się do sakramentu I Komunii Świętej

Spotkania dzieci klas III przygotowujących się do I Komunii Świętej odbywać się będą w środę o godz. 17.00.

Informacja

Drzewo złożone przy cmentarzu, jest własnością Pana Stanisława Ryby i nie pochodzi z lasu parafialnego.
Każda sprzedaż z lasu parafialnego jest ogłaszana. Wszystkie pieniądze ze sprzedaży przeznaczane są na wkład własny dla zabytkowego kościoła, aby wiecznie nie wołać na Was.
Obecnie staniemy przed ogromnym problemem finansowym. Mianowicie, Warszawa przyznała nam 110 tys. zł. lecz drugie 100 tys. musimy mieć własne. Postaramy się zebrać tę sumę prosząc Gminę, Powiat, Pana Marszałka, Ministerstwo. Jeśli jednak nie uda się zebrać wymaganej sumy, będziemy musieli odrzucić przyznane dofinansowanie.

Rekolekcje

Rekolekcje odbędą się w czwartek, piątek oraz sobotę i zostaną zakończone w Niedziele Palmową.

Spowiedź

Księża będą spowiadać w piątek (w czasie rekolekcji) oraz w Wielkim Tygodniu. Serdecznie zachęcamy do pojednania się z Bogiem poprzez Sakrament Pokuty i Pojednania.