Ogłoszenia parafialne – Poniedziałek Wielkanocny

Jezu Zmartwychwstały – miej w opiece naród cały!

Podziękowania

Składamy serdeczne podziękowania za uroczystości Wielkiego Tygodnia, za Waszą obecność i pomoc. Bóg zapłać za wspaniałe, piękne i wymowne dekoracje.

Bóg zapłać naszej Straży Pożarnej w parafii, za cudowną wartę oraz procesję podczas rezurekcji.

Bóg zapłać chórowi Fatima i Panu Organiście, za piękną oprawę liturgii Męki Pańskiej oraz śpiew podczas Wielkiego Tygodnia.

Wielkie Bóg Zapłać Liturgicznej Służbie Ołtarza składamy na ręce ks. Mirka, za piękną służbę dla Jezusa.

Serdeczne Bóg Zapłać za wszelką pomoc, życzliwość i dary na stół kapłański.

Poniedziałek Wielkanocny

Składka z dzisiejszego dnia, przeznaczana jest na uczelnie katolickie w naszym kraju.

Niedziela Miłosierdzia Bożego

Przyszła niedziela, to niedziela Miłosierdzia Bożego. Patronalne święto Caritasu. Tego dnia ofiary składane na tacę, przeznaczane są na Caritas diecezjalny w Rzeszowie.

W naszej parafii, tego dnia do puszek jak co roku zbierana zostaje składka, której celem są pielgrzymki dla niepełnosprawnych, chorych, staruszków naszej parafii oraz pomoc w sytuacjach losowych.

Dziękujemy za wyrozumiałość i ofiarność!

Odnowienie nagłośnienia

W poprzednim tygodniu odnowieniu poddaliśmy wewnętrzną linię nagłaśniającą oraz zewnętrzne tuby. Koszt tego przedsięwzięcia wyniósł 11 tys. zł.

Dzieci komunijne

Spotkanie Dzieci przygotowujących się do sakramentu I Spowiedzi i Komunii Świętej we czwartek, tj. 4 kwietnia o godz. 17.00 w kościele parafialnym.

Pogrzeby

Zmarła śp. Pani Helena Karaś z Racławic. Jej pogrzeb odbędzie się we środę o godz. 14.00.
Dobry Jezu a nasz Panie – daj Jej wieczne spoczywanie…