Parafia Rożnowice

Szukaj
Close this search box.

Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne – V Niedziela Zwykła

Rodzina Święta, bo świętością tego, który się narodził, stała się źródłem uświęcenia zarówno Dziewicy Matki, jak i jej małżonka Józefa

św. Jan Paweł II

Weźmy sobie do serca te słowa na obecne czasy – tak bardzo trudne dla rodzin.

Światowy dzień chorego

W kościele parafialnym w Rożnowicach, w sobotę tj. 10 lutego o godz. 10.00, sprawowana będzie uroczysta msza święta za starszych, dla starszych, dla seniorów, za chorych całej naszej parafii. Bardzo prosimy o przybycie. Prosimy wszystkie wnuczki i wnuków o przywiezienie i pomoc babciom, dziadziom, ciociom, krewnym a może i sąsiadom. Niech to będzie wielkie nabożeństwo dla całej parafii, pod patronatem naszego parafialnego Caritas. Bardzo o to prosimy.

I Niedziela miesiąca

W pierwszą niedzielę miesiąca, zebrana ofiara przeznaczana jest na cele diecezjalne. Serdeczne Bóg zapłać za każdy grosz.

Podziękowania

Jeszcze raz, składamy serdeczne podziękowania za troskę o nasze kościoły oraz dekorację.

Pogrzeby

W tygodniu odbył się pogrzeb śp. Pana Andrzeja Szurkiewicza z Wyrębów.
Dobry Jezu a nasz Panie, daj Mu wieczne spoczywanie…

Ogłoszenie Pani Sołtys z Racławic

Bardzo proszę mieszkańców Racławic o odbiór nakazów podatkowych oraz worków na odpady komunalne w dniach 8 – 10 luty, tj. czwarte – piątek – sobota, od godz. 9.00 do godz. 13.00 w remizie OSP w Racławicach.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Logo